202 TORDERA LN

SAINT AUGUSTINE, Florida 32084 · Saint Johns County · Parcel 1012850830

$270 928
Assessed Value
$270 928
Market Value
Annual Tax
$270 928
Taxable Value
Ownership
OwnerYOSIN CYNTHIA DIANE,CRAIG MICH
Mailing Address54474 WHITBY WAY SHELBY TOWNSHIP MI 48316
Property Details
Year Built2024
Living Area1 867 sq ft
Lot Size5 227 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$70 000
Building Value$200 928
Just (Market) Value$270 928
Assessed Value$270 928
Taxable Value$270 928
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de mayo de 2024 $307 000 01