18 TRAVIS PL

SAINT AUGUSTINE, Florida 32084 · Saint Johns County · Parcel 1121100000

$32 446
Assessed Value
$106 632
Market Value
Annual Tax
$7 446
Taxable Value
Ownership
OwnerGILLIARD ARTHUR,PAULINE
Mailing Address18 TRAVIS PL SAINT AUGUSTINE FL 32084
Property Details
Year Built1920
Living Area1 251 sq ft
Lot Size4 260 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$12 780
Just (Market) Value$106 632
Assessed Value$32 446
Exemptions-$25 000
Taxable Value$7 446