136 ASHBROOK ST

SAINT AUGUSTINE, Florida 32084 · Saint Johns County · Parcel 0948521310

$266 125
Assessed Value
$266 125
Market Value
Annual Tax
$266 125
Taxable Value
Ownership
OwnerCANHA AUGUST RANDALL,JULIET A
Mailing Address13163 CAMERON VALLEY CT JACKSONVILLE FL 32256
Property Details
Year Built2024
Living Area1 747 sq ft
Lot Size5 227 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$65 000
Building Value$201 125
Just (Market) Value$266 125
Assessed Value$266 125
Taxable Value$266 125
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de agosto de 2024 $318 000 01
1 de marzo de 2024 $2 181 200 05