117 SANDY PALM TRL

SAINT AUGUSTINE, Florida 32086 · Saint Johns County · Parcel 1027590330

$267 713
Assessed Value
$389 289
Market Value
Annual Tax
$242 713
Taxable Value
Ownership
OwnerKERR WENDY SABRINA ,NATHAN LEE
Mailing Address117 SANDY PALM TRL SAINT AUGUSTINE FL 32086
Property Details
Year Built2024
Living Area2 465 sq ft
Lot Size6 098 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$90 000
Building Value$299 289
Just (Market) Value$389 289
Assessed Value$267 713
Exemptions-$50 722
Taxable Value$242 713
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de mayo de 2024 $536 400 01