1113 PURYEAR ST

SAINT AUGUSTINE, Florida 32084 · Saint Johns County · Parcel 1340000000

$465 126
Assessed Value
$465 126
Market Value
Annual Tax
$465 126
Taxable Value
Ownership
Owner1121 PURYEAR LAND TRUST D:12/1
Mailing Address1718 CAPITOL AVE CHEYENNE WY 82001
Property Details
Year Built2024
Living Area2 274 sq ft
Lot Size10 019 sq ft
Use Code008
Valuation Breakdown
Land Value$50 000
Building Value$415 126
Just (Market) Value$465 126
Assessed Value$465 126
Taxable Value$465 126