1025 STATE ROAD 206
HASTINGS, Florida 32145 ·
Saint Johns County · Parcel 1409800040
$8 900 371
Assessed Value
Ownership
OwnerLOVES TRAVEL STOPS & COUNTRY S
Mailing AddressPO BOX 5256 OAK BROOK IL 60522
Property Details
Year Built2024
Living Area26 639 sq ft
Lot Size497 891 sq ft
Use Code026
Valuation Breakdown
Land Value$2 738 400
Building Value$6 161 971
Just (Market) Value$8 900 371
Assessed Value$8 900 371
Taxable Value$8 900 371