910 BEECH ST

PALATKA, Florida 32177 · Putnam County · Parcel 01-10-26-7200-0140-0110

$160 622
Assessed Value
$176 740
Market Value
Annual Tax
$141 392
Taxable Value
Ownership
OwnerSMITH BARRY+MALCOLM SMITH SR+L
Mailing Address910 BEECH ST PALATKA FL 32177
Property Details
Year Built1972
Living Area2 241 sq ft
Lot Size13 068 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$10 000
Just (Market) Value$176 740
Assessed Value$160 622
Exemptions-$19 230
Taxable Value$141 392