104 MARLIN DR

SATSUMA, Florida 32189 · Putnam County · Parcel 32-10-27-8255-0190-0121

$34 880
Assessed Value
$74 950
Market Value
Annual Tax
$9 880
Taxable Value
Ownership
OwnerGARCIA JOSE L
Mailing Address104 MARLIN DR SATSUMA FL 32189
Property Details
Year Built1982
Living Area924 sq ft
Lot Size11 326 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$13 460
Just (Market) Value$74 950
Assessed Value$34 880
Exemptions-$25 000
Taxable Value$9 880