38016 MARK

DADE CITY, Florida 33523 · Pasco County · Parcel 02-24-21-0010-00000-0070

$31 300
Assessed Value
$81 706
Market Value
Annual Tax
$6 300
Taxable Value
Ownership
OwnerLEKVIN MARIA MICHELLE
Mailing Address38016 MARK RD DADE CITY FL 33523
Property Details
Year Built1964
Living Area1 196 sq ft
Lot Size13 000 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$28 080
Just (Market) Value$81 706
Assessed Value$31 300
Exemptions-$25 000
Taxable Value$6 300