W 31ST ST

RIVIERA BEACH, Florida 33404 · Palm Beach County · Parcel 56434229030150100

$338 136
Assessed Value
$338 136
Market Value
Annual Tax
$338 136
Taxable Value
Ownership
OwnerBEGNOCHE SHANNON &
Mailing Address1437 W 31ST ST RIVIERA BEACH Florida 33404
Property Details
Year Built2024
Living Area1 651 sq ft
Lot Size5 287 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$79 218
Building Value$258 918
Just (Market) Value$338 136
Assessed Value$338 136
Taxable Value$338 136
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de febrero de 2025 $410 000 02