9987 MIGRATION PT

PALM BEACH GARDENS, Florida 33412 · Palm Beach County · Parcel 52414209020000920

$1 456 915
Assessed Value
$1 456 915
Market Value
Annual Tax
$1 456 915
Taxable Value
Ownership
OwnerMANJUNATH CHICKBALLAPUR
Mailing Address7 JOYE LN MONMOUTH JUNCTION New Jersey 08852
Property Details
Year Built2024
Living Area5 175 sq ft
Lot Size8 480 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$272 000
Building Value$1 184 915
Just (Market) Value$1 456 915
Assessed Value$1 456 915
Taxable Value$1 456 915
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de octubre de 2024 $1 914 842 01