962 29TH ST

WEST PALM BEACH, Florida 33407 · Palm Beach County · Parcel 74434309050870070

$374 517
Assessed Value
$374 517
Market Value
Annual Tax
$374 517
Taxable Value
Ownership
OwnerCHEROKEE GROUP LLC
Mailing Address1645 PALM BEACH LAKES BLVD STE 1200 WEST PALM BEACH Florida 33401
Property Details
Year Built2024
Living Area1 377 sq ft
Lot Size6 003 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$74 708
Building Value$299 809
Just (Market) Value$374 517
Assessed Value$374 517
Taxable Value$374 517