928 W 9TH ST

RIVIERA BEACH, Florida 33404 · Palm Beach County · Parcel 56434232010150280

$42 368
Assessed Value
$248 904
Market Value
Annual Tax
$17 368
Taxable Value
Ownership
OwnerFRIERSON JESSIE &
Mailing Address928 W 9TH ST RIVIERA BEACH Florida 33404
Property Details
Year Built1996
Living Area1 233 sq ft
Lot Size5 028 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$70 000
Just (Market) Value$248 904
Assessed Value$42 368
Exemptions-$25 000
Taxable Value$17 368