9235 SW 8TH ST 310

BOCA RATON, Florida 33428 · Palm Beach County · Parcel 00424730120043100

$36 103
Assessed Value
$141 000
Market Value
Annual Tax
$11 103
Taxable Value
Ownership
OwnerCASE LISA F
Mailing Address9235 SW 8TH ST UNIT 310 BOCA RATON Florida 33428
Property Details
Year Built1981
Living Area741 sq ft
Use Code004
Valuation Breakdown
Just (Market) Value$141 000
Assessed Value$36 103
Exemptions-$25 000
Taxable Value$11 103