8833 ELDORADO DR

PAHOKEE, Florida 33476 · Palm Beach County · Parcel 48374220070000170

$45 853
Assessed Value
$150 541
Market Value
Annual Tax
$20 853
Taxable Value
Ownership
OwnerCRAWFORD TIFFANY N
Mailing Address8833 ELDORADO DR PAHOKEE Florida 33476
Property Details
Year Built1986
Living Area1 000 sq ft
Lot Size7 501 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$48 000
Just (Market) Value$150 541
Assessed Value$45 853
Exemptions-$25 000
Taxable Value$20 853