820 E MAIN ST

PAHOKEE, Florida 33476 · Palm Beach County · Parcel 48374208010080162

$30 375
Assessed Value
$60 256
Market Value
Annual Tax
$5 375
Taxable Value
Ownership
OwnerALFARO JOSE E &
Mailing AddressPO BOX 350 PAHOKEE Florida 33476
Property Details
Year Built1967
Living Area1 385 sq ft
Lot Size3 854 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$10 500
Just (Market) Value$60 256
Assessed Value$30 375
Exemptions-$25 000
Taxable Value$5 375
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de diciembre de 2024 $10 11
1 de octubre de 2024 $10 11
1 de octubre de 2024 $10 11