771 E BOCA RATON RD

BOCA RATON, Florida 33432 · Palm Beach County · Parcel 06434720090070100

$3 650 659
Assessed Value
$3 650 659
Market Value
Annual Tax
$3 650 659
Taxable Value
Ownership
OwnerHELLER ERIC &
Mailing Address771 E BOCA RATON RD BOCA RATON Florida 33432
Property Details
Year Built2024
Living Area5 592 sq ft
Lot Size9 375 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$1 327 425
Building Value$2 323 234
Just (Market) Value$3 650 659
Assessed Value$3 650 659
Taxable Value$3 650 659
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de noviembre de 2024 $4 600 000 01