770 HORIZONS E 107

BOYNTON BEACH, Florida 33435 · Palm Beach County · Parcel 08434527410000070

$36 451
Assessed Value
$117 700
Market Value
Annual Tax
$11 451
Taxable Value
Ownership
OwnerSANCHEZ MARIA
Mailing Address770 HORIZONS E APT 107 BOYNTON BEACH Florida 33435
Property Details
Year Built1967
Living Area587 sq ft
Use Code004
Valuation Breakdown
Just (Market) Value$117 700
Assessed Value$36 451
Exemptions-$25 000
Taxable Value$11 451