765 E 7TH ST

PAHOKEE, Florida 33476 · Palm Beach County · Parcel 48374217000007100

$30 065
Assessed Value
$51 683
Market Value
Annual Tax
$5 065
Taxable Value
Ownership
OwnerGONZALEZ RENE G
Mailing Address765 E 7TH ST PAHOKEE Florida 33476
Property Details
Year Built1940
Living Area825 sq ft
Lot Size9 250 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$8 500
Just (Market) Value$51 683
Assessed Value$30 065
Exemptions-$25 000
Taxable Value$5 065