730 45TH ST

WEST PALM BEACH, Florida 33407 · Palm Beach County · Parcel 74434304050270540

$28 529
Assessed Value
$248 301
Market Value
Annual Tax
$3 529
Taxable Value
Ownership
OwnerGRANT AUGUSTUS
Mailing Address730 45TH ST WEST PALM BEACH Florida 33407
Property Details
Year Built1958
Living Area1 015 sq ft
Lot Size5 273 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$78 971
Just (Market) Value$248 301
Assessed Value$28 529
Exemptions-$25 000
Taxable Value$3 529