717 45TH ST

WEST PALM BEACH, Florida 33407 · Palm Beach County · Parcel 74434304050260320

$31 012
Assessed Value
$207 836
Market Value
Annual Tax
$6 012
Taxable Value
Ownership
OwnerSMITH LYNDON G &
Mailing Address717 45TH ST WEST PALM BEACH Florida 33407
Property Details
Year Built1993
Living Area1 050 sq ft
Lot Size5 279 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$83 345
Just (Market) Value$207 836
Assessed Value$31 012
Exemptions-$25 000
Taxable Value$6 012