7 KIDD ST A

LAKE WORTH, Florida 33463 · Palm Beach County · Parcel 00424424000007440

$144 878
Assessed Value
$233 439
Market Value
Annual Tax
$119 878
Taxable Value
Ownership
OwnerMELCHOR SERVANDO
Mailing Address7 KIDD ST LAKE WORTH Florida 33463
Property Details
Year Built1954
Living Area1 280 sq ft
Lot Size9 030 sq ft
Use Code008
Valuation Breakdown
Land Value$140 300
Just (Market) Value$233 439
Assessed Value$144 878
Exemptions-$25 000
Taxable Value$119 878