644 41ST ST

WEST PALM BEACH, Florida 33407 · Palm Beach County · Parcel 74434304050310580

$35 882
Assessed Value
$246 403
Market Value
Annual Tax
$10 882
Taxable Value
Ownership
OwnerDOYLING WINSTON D &
Mailing Address644 41ST ST WEST PALM BEACH Florida 33407
Property Details
Year Built1952
Living Area950 sq ft
Lot Size5 241 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$78 907
Just (Market) Value$246 403
Assessed Value$35 882
Exemptions-$25 000
Taxable Value$10 882