643 SW 3RD ST

BELLE GLADE, Florida 33430 · Palm Beach County · Parcel 04374342070080080

$39 521
Assessed Value
$119 511
Market Value
Annual Tax
$14 521
Taxable Value
Ownership
OwnerBILLUPS LATOYA
Mailing Address643 SW 3RD ST BELLE GLADE Florida 33430
Property Details
Year Built1961
Living Area970 sq ft
Lot Size5 227 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$32 500
Just (Market) Value$119 511
Assessed Value$39 521
Exemptions-$25 000
Taxable Value$14 521