634 38TH ST

WEST PALM BEACH, Florida 33407 · Palm Beach County · Parcel 74434309050350111

$42 406
Assessed Value
$322 017
Market Value
Annual Tax
$17 406
Taxable Value
Ownership
OwnerBRYANT MELANIE J
Mailing AddressPO BOX 8762 WEST PALM BEACH Florida 33407
Property Details
Year Built1946
Living Area1 474 sq ft
Lot Size9 012 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$110 945
Just (Market) Value$322 017
Assessed Value$42 406
Exemptions-$25 000
Taxable Value$17 406