631 S E ST

LAKE WORTH, Florida 33460 · Palm Beach County · Parcel 38434421151970151

$40 472
Assessed Value
$251 354
Market Value
Annual Tax
$15 472
Taxable Value
Ownership
OwnerFLORES FRANCISCA &
Mailing Address631 S E ST LAKE WORTH BEACH Florida 33460
Property Details
Year Built1954
Living Area840 sq ft
Lot Size9 180 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$132 300
Just (Market) Value$251 354
Assessed Value$40 472
Exemptions-$25 000
Taxable Value$15 472