63 NORMANDY B

DELRAY BEACH, Florida 33484 · Palm Beach County · Parcel 00424622130020630

$48 703
Assessed Value
$66 407
Market Value
Annual Tax
$23 703
Taxable Value
Ownership
OwnerZAYTSEVA INNA
Mailing Address63 NORMANDY B DELRAY BEACH Florida 33484
Property Details
Year Built1980
Living Area760 sq ft
Use Code004
Valuation Breakdown
Just (Market) Value$66 407
Assessed Value$48 703
Exemptions-$25 000
Taxable Value$23 703