616 W 3RD ST

RIVIERA BEACH, Florida 33404 · Palm Beach County · Parcel 56434233100001010

$29 718
Assessed Value
$157 383
Market Value
Annual Tax
$4 718
Taxable Value
Ownership
OwnerROLLE PERCY &
Mailing Address616 W 3RD ST RIVIERA BEACH Florida 33404
Property Details
Year Built1950
Living Area1 110 sq ft
Lot Size5 005 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$70 000
Just (Market) Value$157 383
Assessed Value$29 718
Exemptions-$25 000
Taxable Value$4 718
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de agosto de 2025 $99 715 11