611 SUNSET RD

WEST PALM BEACH, Florida 33401 · Palm Beach County · Parcel 74434328080080320

$1 170 075
Assessed Value
$1 170 075
Market Value
Annual Tax
$1 170 075
Taxable Value
Ownership
OwnerARBIA CHERYL &
Mailing Address611 SUNSET RD WEST PALM BEACH Florida 33401
Property Details
Year Built2024
Living Area2 408 sq ft
Lot Size5 000 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$365 000
Building Value$805 075
Just (Market) Value$1 170 075
Assessed Value$1 170 075
Taxable Value$1 170 075
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de febrero de 2025 $2 475 000 02