601 SW 3RD ST

DELRAY BEACH, Florida 33444 · Palm Beach County · Parcel 12434616010150300

$635 952
Assessed Value
$635 952
Market Value
Annual Tax
$635 952
Taxable Value
Ownership
OwnerVF REALTY OZ BUSINESS LLC
Mailing Address26 LOANTAKA LN N MORRISTOWN New Jersey 07960
Property Details
Year Built2024
Living Area1 611 sq ft
Lot Size6 161 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$166 500
Building Value$469 452
Just (Market) Value$635 952
Assessed Value$635 952
Taxable Value$635 952
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de agosto de 2024 $10 11
1 de abril de 2024 $725 000 01