5461 PECAN DR

WESTLAKE, Florida 33470 · Palm Beach County · Parcel 77414305020005180

$407 461
Assessed Value
$411 030
Market Value
Annual Tax
$382 461
Taxable Value
Ownership
OwnerCRUZ ANIELKA &
Mailing Address5461 PECAN DR WESTLAKE Florida 33470
Property Details
Year Built2024
Living Area1 671 sq ft
Lot Size6 777 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$127 192
Building Value$283 838
Just (Market) Value$411 030
Assessed Value$407 461
Exemptions-$50 722
Taxable Value$382 461
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de agosto de 2024 $599 000 01
1 de junio de 2024 $489 283 01