545 SILVER BEACH RD

RIVIERA BEACH, Florida 33403 · Palm Beach County · Parcel 56434228430000080

$34 080
Assessed Value
$102 090
Market Value
Annual Tax
$9 080
Taxable Value
Ownership
OwnerKNOWLES MAXINE B
Mailing AddressPO BOX 530096 LAKE PARK Florida 33403
Property Details
Year Built1966
Living Area812 sq ft
Use Code004
Valuation Breakdown
Just (Market) Value$102 090
Assessed Value$34 080
Exemptions-$25 000
Taxable Value$9 080