5443 PECAN DR

WESTLAKE, Florida 33470 · Palm Beach County · Parcel 77414305020005210

$479 538
Assessed Value
$479 538
Market Value
Annual Tax
$454 538
Taxable Value
Ownership
OwnerKOTWANI MANAV M &
Mailing Address5443 PECAN DR WESTLAKE Florida 33470
Property Details
Year Built2024
Living Area2 305 sq ft
Lot Size8 246 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$129 759
Building Value$349 779
Just (Market) Value$479 538
Assessed Value$479 538
Exemptions-$50 722
Taxable Value$454 538
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de junio de 2024 $559 190 01