5377 PECAN DR

WESTLAKE, Florida 33470 · Palm Beach County · Parcel 77414305020005320

$541 741
Assessed Value
$541 741
Market Value
Annual Tax
$516 741
Taxable Value
Ownership
OwnerFORD TABITHA A
Mailing Address5377 PECAN DR WESTLAKE Florida 33470
Property Details
Year Built2024
Living Area2 912 sq ft
Lot Size6 550 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$126 919
Building Value$414 822
Just (Market) Value$541 741
Assessed Value$541 741
Exemptions-$50 722
Taxable Value$516 741
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de marzo de 2024 $649 234 01