5364 EMPIRE DR

WESTLAKE, Florida 33470 · Palm Beach County · Parcel 77414305020005340

$583 910
Assessed Value
$583 910
Market Value
Annual Tax
$558 910
Taxable Value
Ownership
OwnerJOSEPH MARY &
Mailing Address5364 EMPIRE DR WESTLAKE Florida 33470
Property Details
Year Built2024
Living Area3 330 sq ft
Lot Size10 354 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$133 448
Building Value$450 462
Just (Market) Value$583 910
Assessed Value$583 910
Exemptions-$50 722
Taxable Value$558 910
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de marzo de 2024 $669 472 01