52 MONACO B

DELRAY BEACH, Florida 33446 · Palm Beach County · Parcel 00424622080020520

$47 715
Assessed Value
$89 407
Market Value
Annual Tax
$22 715
Taxable Value
Ownership
OwnerOBERMAN NADINE &
Mailing Address52 MONACO B DELRAY BEACH Florida 33446
Property Details
Year Built1974
Living Area883 sq ft
Use Code004
Valuation Breakdown
Just (Market) Value$89 407
Assessed Value$47 715
Exemptions-$25 000
Taxable Value$22 715