505 SPENCER DR 310

WEST PALM BEACH, Florida 33409 · Palm Beach County · Parcel 74434319140003100

$41 542
Assessed Value
$139 000
Market Value
Annual Tax
$16 542
Taxable Value
Ownership
OwnerSUTTON TRINA
Mailing Address505 SPENCER DR # 310 WEST PALM BEACH Florida 33409
Property Details
Year Built1977
Living Area1 081 sq ft
Use Code004
Valuation Breakdown
Just (Market) Value$139 000
Assessed Value$41 542
Exemptions-$25 000
Taxable Value$16 542