502 DAVIS RD 2

PALM SPRINGS, Florida 33461 · Palm Beach County · Parcel 70434418120000020

$108 183
Assessed Value
$140 553
Market Value
Annual Tax
$83 183
Taxable Value
Ownership
OwnerHENRIQUEZ ESTRELLA &
Mailing Address502 DAVIS RD APT 2 LAKE WORTH BEACH Florida 33461
Property Details
Year Built1970
Living Area958 sq ft
Use Code004
Valuation Breakdown
Just (Market) Value$140 553
Assessed Value$108 183
Exemptions-$25 000
Taxable Value$83 183