478 SAXONY J

DELRAY BEACH, Florida 33446 · Palm Beach County · Parcel 00424622090104780

$40 667
Assessed Value
$72 506
Market Value
Annual Tax
$15 667
Taxable Value
Ownership
OwnerRAMCHARAN DALE L
Mailing Address478 SAXONY J DELRAY BEACH Florida 33446
Property Details
Year Built1974
Living Area726 sq ft
Use Code004
Valuation Breakdown
Just (Market) Value$72 506
Assessed Value$40 667
Exemptions-$25 000
Taxable Value$15 667