4374 FOREST RD

WEST PALM BEACH, Florida 33406 · Palm Beach County · Parcel 00424412020000632

$29 594
Assessed Value
$207 460
Market Value
Annual Tax
$4 594
Taxable Value
Ownership
OwnerJACOBUS EDWARD D &
Mailing Address4374 FOREST RD WEST PALM BEACH Florida 33406
Property Details
Year Built1938
Living Area1 000 sq ft
Lot Size8 009 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$127 643
Just (Market) Value$207 460
Assessed Value$29 594
Exemptions-$25 000
Taxable Value$4 594