41 S ATLANTIC DR E

BOYNTON BEACH, Florida 33435 · Palm Beach County · Parcel 08434509130130190

$41 718
Assessed Value
$212 477
Market Value
Annual Tax
$16 718
Taxable Value
Ownership
OwnerMORALES HECTOR M
Mailing Address41 S ATLANTIC DR E BOYNTON BEACH Florida 33435
Property Details
Year Built1970
Living Area1 058 sq ft
Lot Size5 542 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$98 968
Just (Market) Value$212 477
Assessed Value$41 718
Exemptions-$25 000
Taxable Value$16 718