4080 IBIS POINT CIR

BOCA RATON, Florida 33431 · Palm Beach County · Parcel 06434708220000731

$15 819 399
Assessed Value
$15 819 399
Market Value
Annual Tax
$15 819 399
Taxable Value
Ownership
OwnerLOTTA DEVELOPMENT LLC
Mailing Address4019 S OCEAN BLVD BOCA RATON Florida 33487
Property Details
Year Built2024
Living Area9 107 sq ft
Lot Size13 611 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$4 891 425
Building Value$10 927 974
Just (Market) Value$15 819 399
Assessed Value$15 819 399
Taxable Value$15 819 399