4032 CORNWALL B

BOCA RATON, Florida 33434 · Palm Beach County · Parcel 00424708070024032

$32 700
Assessed Value
$90 000
Market Value
Annual Tax
$7 700
Taxable Value
Ownership
OwnerBLAKESLEE HOWARD W
Mailing Address4032 CORNWALL B BOCA RATON Florida 33434
Property Details
Year Built1979
Living Area752 sq ft
Use Code004
Valuation Breakdown
Just (Market) Value$90 000
Assessed Value$32 700
Exemptions-$25 000
Taxable Value$7 700
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de agosto de 2024 $10 11