3913 WINDSOR AVE

WEST PALM BEACH, Florida 33407 · Palm Beach County · Parcel 74434309050680280

$168 310
Assessed Value
$253 248
Market Value
Annual Tax
$143 310
Taxable Value
Ownership
OwnerHOLLAND WENDY D &
Mailing Address3913 WINDSOR AVE UNIT B WEST PALM BEACH Florida 33407
Property Details
Year Built1978
Living Area1 404 sq ft
Lot Size4 900 sq ft
Use Code008
Valuation Breakdown
Land Value$67 320
Just (Market) Value$253 248
Assessed Value$168 310
Exemptions-$25 000
Taxable Value$143 310