369 W 15TH ST

RIVIERA BEACH, Florida 33404 · Palm Beach County · Parcel 56434228080040130

$34 579
Assessed Value
$178 731
Market Value
Annual Tax
$9 579
Taxable Value
Ownership
OwnerBELL JAMES C &
Mailing Address369 W 15TH ST RIVIERA BEACH Florida 33404
Property Details
Year Built1953
Living Area936 sq ft
Lot Size6 478 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$100 000
Just (Market) Value$178 731
Assessed Value$34 579
Exemptions-$25 000
Taxable Value$9 579