357 PRESTON I

BOCA RATON, Florida 33434 · Palm Beach County · Parcel 00424708130093570

$41 007
Assessed Value
$75 404
Market Value
Annual Tax
$16 007
Taxable Value
Ownership
OwnerCRISAFULLI KIM CATHERINE
Mailing Address357 PRESTON I BOCA RATON Florida 33434
Property Details
Year Built1980
Living Area601 sq ft
Use Code004
Valuation Breakdown
Just (Market) Value$75 404
Assessed Value$41 007
Exemptions-$25 000
Taxable Value$16 007