35 CAPRI A

DELRAY BEACH, Florida 33484 · Palm Beach County · Parcel 00424623060010350

$38 583
Assessed Value
$99 582
Market Value
Annual Tax
$13 583
Taxable Value
Ownership
OwnerKRECHNER LEONID
Mailing Address35 CAPRI A DELRAY BEACH Florida 33484
Property Details
Year Built1979
Living Area905 sq ft
Use Code004
Valuation Breakdown
Just (Market) Value$99 582
Assessed Value$38 583
Exemptions-$25 000
Taxable Value$13 583