3413 B RD

LOXAHATCHEE, Florida 33470 · Palm Beach County · Parcel 41414317011310030

$34 430
Assessed Value
$475 911
Market Value
Annual Tax
$9 430
Taxable Value
Ownership
OwnerLATINI MARIANNE
Mailing Address3413 B RD LOXAHATCHEE Florida 33470
Property Details
Year Built1972
Living Area1 344 sq ft
Lot Size217 800 sq ft
Use Code066
Valuation Breakdown
Land Value$103 350
Just (Market) Value$475 911
Assessed Value$34 430
Exemptions-$25 000
Taxable Value$9 430