3330 POST RD C

BOYNTON BEACH, Florida 33435 · Palm Beach County · Parcel 08434509150010063

$48 551
Assessed Value
$105 636
Market Value
Annual Tax
$23 551
Taxable Value
Ownership
OwnerMAHER RICHARD
Mailing Address3330 POST RD APT C BOYNTON BEACH Florida 33435
Property Details
Year Built1978
Living Area880 sq ft
Use Code004
Valuation Breakdown
Just (Market) Value$105 636
Assessed Value$48 551
Exemptions-$25 000
Taxable Value$23 551