3240 E ATLANTIC DR

BOYNTON BEACH, Florida 33435 · Palm Beach County · Parcel 08434509120020410

$28 959
Assessed Value
$171 010
Market Value
Annual Tax
$3 959
Taxable Value
Ownership
OwnerCASTRO JOSE A
Mailing Address3240 E ATLANTIC DR BOYNTON BEACH Florida 33435
Property Details
Year Built1956
Living Area616 sq ft
Lot Size6 299 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$101 996
Just (Market) Value$171 010
Assessed Value$28 959
Exemptions-$25 000
Taxable Value$3 959